כתבות נדל"ן

כתבות: כל הכתבות | מדריכי נדל"ן | משכנתאות | מיסוי ומשפט | עוברים דירה | קורת גג | קריירה בנדל"ן | מקום לגור בו

 מוכרים דירה? כל הדרכים לקבלת מחיר מקסימאלי
הדפס הדפס     שלח לחבר שלח לחבר

מוכרים דירה? כל הדרכים לקבלת מחיר מקסימאלי

15 בספטמבר 2008  
יעוץ מקצועי
נכס הוא דבר יקר ועל כמה וכמה כשמדובר בנכס האישי שלכם.
יש להתייחס לנכס שלכם במלוא הרצינות ובמקרה שהחלטתם למכור אותו, תתייעצו עם אנשי מקצוע הן לקביעת המחיר אופטימאלי והן על מנת לנהל את המכירה בצורה יעילה.

אובייקטיביות
אם אתם מוכרים את הבית בו גרתם תקופה ארוכה ונקשרתם אליו, עלול להיווצר מצב של חוסר אובייקטיביות. העובדה שאתם חושבים שזהו הבית הכי מקסים בעולם, לא יכולה לעלות את ערכה הכספי של הדירה.

מצב הבית
לפני שאתם מראים את הבית לקונים פוטנציאליים, מומלץ לתקן את כל התקלות בבית, לנקות אותו היטב ולסדר בצורה מושלמת.

שיווק
לפי הסקרים שנערכו בקרב רוכשי הדירות, התברר שמחצית מהם פנו ישירות לתיווך וויתרו על חיפושים עצמאיים. פניה למתווך מקצועי יכולה לחסוך הרבה זמן וכסף.
על מנת לא לגרום לתדמית שלילית לנכס שלכם, תפנו רק למתווך אחד. כאשר כמה מתווכים משווקים את הדירה, היא עלולה להראות כשווה פחות.

השכן
כל מי שמוכר דירה בוודאי שמע על איזה שכן שמכר את דירתו במחיר גבוה במיוחד.
תזכרו שהשכן לא תמיד מוכן לגלות את המחיר האמיתי ולא זה הקריטריון אשר יקבע את מחיר הנכס שלכם.

הצעת מחיר ראשונה
כשאתם מקבלים הצעת מחיר ראשונה על דירתכם, תחשבו היטיב על שני פרמטרים- האם יש אפשרות לקבל יותר כסף ומתי אפשרי לקבל אותו. אם תתעקשו על מחיר גבוה ובסופו של דבר אחרי כמה חודשים תאלצו להתפשר במחיר שהייתם יכולים לקבל עוד מזמן - הפסדתם כסף. ערכו של הנכס שמוצע זמן רב מדי בשוק נפגע ובסופו של דבר אתם עלולים לקבל פחות ממה שחשבתם.

חוזה
כל עסקאות הנדל"ן חייבות להיות מסוכמות בכתב. אם מצאתם קונה שמתאים לכם, ערכו עמו זיכרון דברים על מנת שלא יתחרט על מעשיו.

קיים מחסור עצום ביועצי נדל

קיים מחסור עצום ביועצי נדל"ן לתחום המסחרי

ייעוץ וטיפול בעסקאות נדל"ן מסחרי ו/או שיווק פרויקטים חדשים, מצריך ידע מעמיק יותר במגוון תחומי הנדל"ן. ניתן לרכוש את הידע בזמן קצר יחסית (עד ארבעה חודשים) בקורסים המיועדים ולהגדיל מאד את פוטנציאל ההשתכרות של יועצי הנדל"ן. »»
רוצה ללמוד נדל

רוצה ללמוד נדל"ן? 10 קריטריונים לבחירת נכונה של קורס נדל"ן מתאים!

בחמש השנים האחרונות, מקצוע "יועץ הנדל"ן" זוכה לתנופה עצומה. בשנים אלה ניגשו למבחן הרישוי בנדל"ן (עפ"י רשם המתווכים) כ- 5,000-7,500 נבחנים בכל שנה. על כן, בשנים אלה צצו מכללות ובתי ספר לנדל"ן רבים המבטיחים קורסים להכנה למבחן הרישוי וללימוד מעשי של מקצוע תווך הנדל"ן. »»
תמורה עבור תרומה

תמורה עבור תרומה

אם ברצונך לחסוך עגמת נפש רבה, משאבים כספיים, זמן מבוזבז והעקר - אם ברצונך לקבל תמורה הולמת עבור תרומתך, אמץ את העקרונות וההמלצות המובאות להלן ודבק בהן. »»
קורס תיווך נדלן

קורס תיווך נדלן

קורס תיווך נדלן הוא קורס מומלץ לכל מי שעובד בענף הנדלן ורוצה להתמקצע ולהתעדכן ולכל מי שמעוניין להתחיל קריירה שנייה. במאמר זה ניתן סקירה קצרה על התכנים הנלמדים בקורס וטיפים לסוכן הנדלן המתחיל »»
זוגות צעירים – הכול על האפשרויות והפתרונות בשוק הדיור

זוגות צעירים – הכול על האפשרויות והפתרונות בשוק הדיור

מצוקת הדיור של הזוגות בישראל היא אחת הבעיות הנמצאות על סדר היום הציבורי במדינת ישראל. יועצי נדל"ן בכירים מציעים פתרונות לבעיה. גם בעולם הגדול נדרשו לפתרון בעיית הזוגות הצעירים. בחיפה ייבנו אלפי דירות במסגרת דיור בר השגה לזוגות צעירים »»


מערכת «ערוצי נדל"ן» © 2018 - 2000
ערוצי נדל"ן
תנאי השימוש | ליצירת קשר עם הנהלת המערכת