כתבות נדל"ן

כתבות: כל הכתבות | מדריכי נדל"ן | משכנתאות | מיסוי ומשפט | עוברים דירה | קורת גג | קריירה בנדל"ן | מקום לגור בו

קורס תיווך נדלן
הדפס הדפס     שלח לחבר שלח לחבר

קורס תיווך נדלן

25 ביוני 2010   תיווך בעסקאות נדלן הוא מקצוע רווחי בעל הכנסות נאות. לא כל אחד רשאי להיות מתווך נדלן. קורס תיווך נדלן יכין את המעוניינים להיות מתווכים לקראת הבחינות של משרד המשפטים המעניקות רישיון לעסוק בתיווך נדלן. קורס תיווך נדלן מיועד לצעירים שאפתניים וגם לאנשים המעוניינים בקריירה שנייה. יוצאי צבא הקבע, אנשי היי טק לשעבר ועוד מצטרפים אל קורס תיווך נדלן. קורס תיווך נדל"ן הוא גם קורס למתווכים בפועל המעוניינים להרחיב את השכלתם בתחום התיווך ולרכוש ידע עדכני בתחום הנדל"ן .


קורס תיווך נדל"ן – מה נלמד?

• קורס תיווך נדלן מכין את המתווכים לעתיד לבחינות הרישוי המעניקות רישיון לעסוק בנדלן.

• קורס תיווך נדלן מכשיר את הלומדים לתיווך בעסקאות מקרקעין, לשיווק נכסים וליזמות נדל"ן.

קורס תיווך נדלן ייתן ללומדים התמקצעות בענף הנדלן ויעניק יכולות מקצועיות גבוהות.

קורס תיווך נדלן יסלול ללומדים את הדרך ליצור וליזום יזמות נדלן . יזמות נדלן הוא תחום עסקי מבוקש בשל התשואות היפות והרווחים הגבוהים המקובלים בענף זה.

קורס תיווך נדלן יסלול את הדרך ללומדים ליצירת קשר עם משקיעי נדלן ולעשיית עסקאות משותפות.

קורס תיווך נדלן יקנה את הכלים לאבחון נכון של עסקה כדאית ומוצלחת . לא כל עסקה, גם כזו הנראית במבט ראשון כעסקה רווחית , תתברר כעסקה מוצלחת . מתווך נדלן מיומן ניחן בידע ובמיומנויות להבחין ולברור בין העסקאות השונות.

קורס תיווך נדלן ימקצע את הלומדים וייתן להם את הכלים לנתח כל עסקה, לעמיד את היתרונות מול החסרונות ולהעריך את התוצאות.

קורס תיווך נדל"ן ילמד את הלומדים את החוקים השונים הקשורים לעבודת סוכני הנדלן ולחוקי הנדלן.קורס תיווך נדלן – טיפים לסוכן המתחיל
במאמר זה נביא מספר טיפים אשר יקלו במעט על עבודתם של הסוכנים החדשים.

• תחום הנדל"ן הוא תחום רווחי . את ההשקעה בשכר הלימוד של הקורס אפשר להחזיר בעסקה אחת .

• על סוכן הנדל"ן להיות ממוקד ולהתמחות בתחום מרכזי אחד בענף הנדלן . התפרסות על פני תחומים רבים תיצור בלבול ובזבוז זמן, ההתמקדות תקדם את הסוכן החדש בדרך אל ההצלחה .

• בסיום הלימודים מומלץ לעבוד במשרד ידוע ולא לפתוח מיד משרד עצמאי . העבודה במשרד ותיק תיתן לסוכן ניסיון ושם בעולם הנדלן.קורס תיווך נדל"ן – תלמידים מספרים
דן עבד שנים רבות בחברת היי טק מצליחה . המשבר הכלכלי פגע בחברה שבה עבדתי, הוא אומר, וכך מצאתי את עצמי ללא עבודה וללא פרנסה . חברים המליצו לי על קורס תיווך נדל"ן . בתחילה ממש לא התלהבתי , אך באין בררה אחרת התחלתי ללמוד . מהר מאוד נחשפתי לעולם הנדלן, לעסקאות ולרווחים. אם בעבר חשבתי כי רק בענף ההיי טק אוכל לפרנס את משפחתי בכבוד , גיליתי עולם חדש, עולם שבו הרווחים אינם פחותים מעולם ההיי טק , העסקאות מעניינות , האדרנלין בדם גובר ומכניס מתח והנאה לחיי.

קיים מחסור עצום ביועצי נדל

קיים מחסור עצום ביועצי נדל"ן לתחום המסחרי

ייעוץ וטיפול בעסקאות נדל"ן מסחרי ו/או שיווק פרויקטים חדשים, מצריך ידע מעמיק יותר במגוון תחומי הנדל"ן. ניתן לרכוש את הידע בזמן קצר יחסית (עד ארבעה חודשים) בקורסים המיועדים ולהגדיל מאד את פוטנציאל ההשתכרות של יועצי הנדל"ן. »»
רוצה ללמוד נדל

רוצה ללמוד נדל"ן? 10 קריטריונים לבחירת נכונה של קורס נדל"ן מתאים!

בחמש השנים האחרונות, מקצוע "יועץ הנדל"ן" זוכה לתנופה עצומה. בשנים אלה ניגשו למבחן הרישוי בנדל"ן (עפ"י רשם המתווכים) כ- 5,000-7,500 נבחנים בכל שנה. על כן, בשנים אלה צצו מכללות ובתי ספר לנדל"ן רבים המבטיחים קורסים להכנה למבחן הרישוי וללימוד מעשי של מקצוע תווך הנדל"ן. »»
תמורה עבור תרומה

תמורה עבור תרומה

אם ברצונך לחסוך עגמת נפש רבה, משאבים כספיים, זמן מבוזבז והעקר - אם ברצונך לקבל תמורה הולמת עבור תרומתך, אמץ את העקרונות וההמלצות המובאות להלן ודבק בהן. »»
זוגות צעירים – הכול על האפשרויות והפתרונות בשוק הדיור

זוגות צעירים – הכול על האפשרויות והפתרונות בשוק הדיור

מצוקת הדיור של הזוגות בישראל היא אחת הבעיות הנמצאות על סדר היום הציבורי במדינת ישראל. יועצי נדל"ן בכירים מציעים פתרונות לבעיה. גם בעולם הגדול נדרשו לפתרון בעיית הזוגות הצעירים. בחיפה ייבנו אלפי דירות במסגרת דיור בר השגה לזוגות צעירים »»


מערכת «ערוצי נדל"ן» © 2018 - 2000
ערוצי נדל"ן
תנאי השימוש | ליצירת קשר עם הנהלת המערכת